fbpx
Genel

4 Adımda Siyah Noktalardan Kurtulun

Sivilcelerin yanında cildin kötü görünmesine neden olan ve özellikle bayanların kurtulmaya çalıştıkları siyah noktalar. Bu siyah noktaların oluşumunda stresin etkisi büyüktür. Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak için de öncelikle ve kesinlikle stresten uzak durmanız gerekli.

Peki bu siyah noktalar neden ve nasıl oluşur derseniz, temel sebeplerden biri iyi temizlenmeyen ve çok gözenekli bir cilde sahip olmaktır. Bu siyah noktaların dış görünüşü bozmasının yanı sıra sağlık açısından temizlenmesi ve yok edilmesi gerekmektedir. Zira çoğu siyah noktalar, ciltte derin çukurların ve daha büyük sivilcelerin oluşmasına neden olur. Bu yüzden cildin her gün düzenli olarak temizlenerek nemlendirilmesi gerekmektedir.

4 Adımda Siyah Noktalardan Kurtulun

Bu yazımda 4 adımda siyah noktalardan nasıl kurtulacağınızı anlatacağım. Tüm cilt tiplerine uygun Dr.C.Tuna Akrif Karbon Serisi sayesinde doğal yöntemlerle siyah noktalardan kurtulun.

1.Adım Temizleme

Gün boyu cildimizde biriken kir, yağ ve toksinleri derinlemesine arındırmak için elinize az miktarda döktüğünüz Aktif Karbon Yüz Yıkama Jeli ılık su ile köpürterek yüzünüze masaj yaparak yıkayın. Ilık su ile iyice durulayın.

2.Adım Serum Uygulama

Aktif Karbon Maske Öncesi Serum maskenin daha etkili sonuç vermesini sağlar. Siyah noktaların olduğu bölgelere parmak uçlarınız ile masaj yaparak uygulayın.

3.Adım Maske

Serum sonrası biraz bekleyin ve Aktif Karbon Siyah Maske ile göz ve dudak çevresi açık kalavak şekilde tırnak kalınlığında sürün. Ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Aynı zamanda düzenli kullanımda siyah nokta oluşumunu engeller.

4.Adım Tonikleme

Derinlemesine temizleme işlemlerinden sonra Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ile cildinizdeki kalıntıları temizleyin. Tonik Sebum fazlasından arınan gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Düzenli olarak yıkama jeli sonrası tonik uygularsanız gözekleriniz sıkılaşır ve siyah nokta oluşmaz.

İşte bu 4 Adımda Siyah Noktalardan Kurtulun.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?