fbpx
Genel

Anında Kırışıklık Giderici Krem

DR.C.TUNA AGE REVERSIST KREM

Farmasi Anında Kırışıklık Giderici Krem

Derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir krem ürünüdür.

Jel-krem formundaki bu krem ciltte eriyerek özellikle göz çevresi bölgesindeki kırışıklık ve çizgilere odaklanır. Sarkan cildi sıkılaştırır ve şekillendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

 

Dr. C. Tuna Age Reversist Mucizevi Kremi’nin benzersiz formülü şu içerikten oluşur:

  • Plankton Ekstresi: Dermal fibroblast hücrelerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Krem ürünü uygulandıktan sonra Kolajen I sentezinde %67* artış gözlenmiştir. 15 dakika içinde kaz ayaklarında gözle görülür kırışıklık doldurucu etkisi görülmüştür. * p < 0,001 Student T-Test, ürünün Kolajen I sentezine etkisi. Dünyaca kabul görmüş, bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır.

75 kadın ile yapılan tüketici çalışmasında, 4 hafta sonunda ürünü kullananların: – %100’ü ince çizgilerin ve göz çevresi kırışıklıkların görünümünde azalma olduğunu – %95’i göz altı şişliklerini giderdiği, göz altı bölgesine hacim kazandırdığı – %96’sı ürünü kullanım sonrası gözenek görünümlerinin küçüldüğünü – %92’si sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve cillerinde sıkılaşma sağladığını yorumlamıştır.

UYARI: Sonuçlar kalıcı değildir. Göz ile direk temasından kaçının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Kızarıklık veya iritasyon durumunda kullanımı durdurun. Kozmetik ürünlere karşı alerji durumunda doktorunuza başvurun.

Önemli İpuçları:

  • Kullanım öncesi minik bir uygulama yapıp cildin reaksiyonunu mutlaka ölçün. Kızarıklık, alerji, kaşıntı halinde ürünü kullanmayın!
  • Kullanmaya başlamadan önce paketi nazikçe ovalayarak ürünün ambalaj içinde eşit dağılmasını sağlayınız.
  • Ürün paketinde 0,3 ml var, çok az kullanmalısınız. Ürün ne kadar az kullanılırsa o kadar başarılı olur. Tüm yüze değil bölgesel uygulayın.
  • Beyaz kalıntı olan kısımları nemli bir pamukla hafifçe temizleyin ve ürünü tekrar uygulayın.

DR.C.Tuna Age Reversist Krem Nasıl kullanılır?

Kullanım öncesi cildinizi Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile çok iyi nemlendirin. Özellikle çok kuru ve hassas bir cilde 2-3 defa üst üste nemlendirin. Kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları ve yüzdeki diğer çizgiler için kullanın. Çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgenin etrafına 4-5 nokta ürünü yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde yayın. Kurumaya bırakın. Kuruyana kadar sabırla hareketsiz bekleyin. Hızlı kurutma gerekirse yelpaze ile kurumayı hızlandırabilirsiniz.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?