fbpx
Genel

At Kestanesi Kremi

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki yorgun bacaklarda At Kestanesi Masaj Jeli ile rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz… Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

At kestanesi kremi

Hemen hemen herkes yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bölgesel ağrıları yaşıyor. Bu ağrılar kimi zaman insanları hareket edemez hale getiriyor. Hemen ilaç alımına yönelip diğer organlarımıza hasar vermek yerine Farmasi Kozmetiğin doğal özler içeren At Kestanesi Masaj Jeli ile bu ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

At kestanesi yüzyıllar önce keşfedilmiş bir bitki. At kestanesi su dolu kazanlara atılır kaynatılır ve bu su ile ağrıyan bölge yıkanıp ağrı giderilirdi. Şimdi ise Farmasi sayesinde at kestanesi masaj jeli olarak herkesin ulaşabileceği ve kullanabileceği bir ürün oldu.

Eklem ağrıları; boyun,sırt,diz,bacak gibi, tutulmalar, Fıtık ağrıları; bel,boyun gibi tüm ağrılarınızda kullanabilirsiniz. Kullanım şekli ağrıyan bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat edin , bir tatlı kaşığı at kestanesi masaj jelini ağrıyan bölgeye jeli yedirene kadar dairesel hareketlerle sürün. Krem kurumaya başladığında önce bir yanma sonra bir serinlik hissedeceksiniz. Bu arada bu yanma hissi canınızı yakmıyor bilmenizi isterim. Serinlik hissi geldiğinde zaten ağrınız geçmiş oluyor. Kronikleşen ağrılarınız için günde 3 defa kullanmanız gerekli.

Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli Kullanımı:

İstenilen bölgeye nazikçe masaj yapınız. Günde 3 kez kullanılması önerilir.

Tamamen kişisel olarak tavsiye edeceğim bazı kullanım önerilerim olacak.

*Çok ayakta kalan kişilere önderim sıcaklığına dayanabileceğiniz bir leğen suya bir avuç at kestanesi masaj kremi koyun ve karıştırın. 20 dk ayaklarınızı suda bekletin. Ayaklarınızda ki ağrı ve şişlik gidecektir.
*Çocuklarınızda yada sizde burun tıkanıklığı varsa kaynar su dolu bir kovaya bir avuç atkestanesi masaj kremi koyun ve karıştırın. Bir çarşaf yada başınızı kapatacak bir havlu ile kova üzerinden buhar banyosu yapın. Sinüslerinizin kovaya akışını sağlayıp nefes almaya başldağınızı göreceksiniz.
*Öksürük özellikle halk arasında dolu dolu öksürüyor dediğimiz öksürüğünüz için göğüs kısmına at kestanesi masaj jelinizi sürün sıcak bir havlu koyun.

Farmasi at kestanesi masaj jeli 500 ml., 250 ml.,200 ml. Olarak her bütçeye uygun gramajda satılmaktadır.
Ağrılarınız çok şiddetli ise Farmasi  at kestanesi çift etkili masaj jelini aynı şekilde kullanabilirsiniz.
Bir çok insanın ne işe yaradığını bilmediği Dr.C.Tuna At kestanesinin vücut için mucizevi faydaları var. Özellikle ayaklarda oluşan varisin giderilmesine çok etkilidir.

Ayrıca Halk hekimliğinde Farmasi At kestanesi geniş yer tutar. Farmasi At Kestanesi kremi çeşitli romatizma hastalıklarının ve toplardamarların varis genişlemelerinde yardımcı tedavi olarak kullanılır. Bunun dışında Farmasi At kestanesi cildi erken yaşlanmadan korur.

Hemoroid tedavisindede etkili olduğu bilinir. Vücuda güç verir. Botox etkisi yapan birçok krem, vücut bakımı ürünü ve vücut sıkıştırıcılarda büzücü özelliğinden dolayı Farmasi At kestanesi bulunuyor.

FarmasiAt kestanesi kremini masajlarda, kramp ve varis tedavilerinde kullanabiliriz.

Cildimizde 20 – 25 dakika beklettikten sonra cildi soğuk suyla yıkayarak arındırabiliriz. Ayakta ve parmak aralarında oluşan egzamalar için de kullanımı uygundur.

Farmasi At Kestanesi içindeki Aescin adlı madde özellikle kılcal damarlar üzerinde etkili olarak damarları güçlendirir ve esnekliklerini arttırır. Böylece, başta varis ve basur olmak üzere vücuttaki şişlikleri önleyici ve iyileştirici etki gösterir.

 

 

 

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?