Huncalife Cashmere Gold Pearly Pudra

Cashmere Gold Pearly Pudra, cildinize nefes aldıran yağsız, özel formülü sayesinde ciltte doğal görünüm elde etmenize yardımcı olur. Hafiften ortaya doğru kapatıcılık sağlar. Parlama yapmaz. Doğal ve daha genç bir görünüm için idealdir. Porselen Bej ve Amber Bej olarak iki rengi vardır.

Pek çok kadın pudrayı, fondöten, ya da kapatıcı ile karıştırmakta , ve ciltte renk dengeleyici özelliğe sahip olduğunu düşünmektedir. Oysa ki, fondöten sonrasında kullanılması gereken bir makyaj malzemesi olan pudra, makyajın sabitlenmesini sağlayarak kalıcılığını arttırıcı özellik gösterir, ve pudra çeşitleri arasında yer alan bazı ürünler de, makyajın mat bir görünüm sunmasını olanaklı hale getirir.

Huncalife Cashmere Gold Pearly Pudra Kullanımı

Uygun bir fırça veya sünger yardımıyla yüzünüze uygulayınız. Huncalife Büyük Yüz fırçası pudra için ideal bir fırçadır.

Öncelikle Cashmere Gold Pearly Pudra fondöten sonrasında kullanmalısınız. Eğer fondöten kullanmadan sadece Cashmere Gold Pearly Pudra kullanmayı tercih ediyorsanız, ilk önce nemlendirici; ya da makyaj bazı kullanmalı, sonrasında en az 2 dakika bekleyerek, cildin bunu emmesini sağlamalı, ardından pudra kullanımını ya da nemlendirici sonrasında fondöten, sonrasında da pudra kullanımını tercih etmelisiniz

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.