Huncalife Çay Ağacı Serisi

Çay Ağacı Serisi Yağlı ve Yağlı Olmaya Meyilli Ciltler ve Tüm Yaş Grupları içindir.

Çay Ağacı Tonik:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlar. Cildi rahatlatır ve ferahlık verir. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı Temizleme Köpüğü:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile gözenekleri derinlemesine temizler, cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri uzaklaştırır. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı Yüz Kremi:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildi nemlendirirken, içeriğinde kırmızı leke ve siyah nokta oluşumunu engellediği bilinen çay ağacı yağı kullanılmıştır. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı SOS Bakım Jeli:

Özel geliştirilmiş formülü ile kırmızı lekelerin üzerine uygulandığında cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur

Çay Ağacı Serisi Kullanımı

Huncalife Çay Ağacı Köpüğü

Islak elinizin üzerine üründen bir miktar alarak tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız. Çay Ağacı Köpüğü

Huncalife Çay Ağacı Tonik

Cildinizi Çay Ağacı temizleme köpüğü ile temizledikten sonra toniği bir pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.

Huncalife Çay Ağacı SOS Jel

Tonik işleminin ardından Çay Ağacı SOS Jel’den fındık tanesinden biraz büyük miktarda alarak hafif masaj hareketleri ile 1-2 dakika boyunca uygulayınız.

Huncalife Çay Ağacı Yüz Kremi

Tüm bu uygulamaların ardından Çay Ağacı yüz kremini yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanınız.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.