Farmasi Çay Ağacı Serisi

Çay Ağacı Serisi Yağlı ve Yağlı Olmaya Meyilli Ciltler ve Tüm Yaş Grupları içindir.

Çay Ağacı Tonik:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlar. Cildi rahatlatır ve ferahlık verir. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı Temizleme Jeli:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile gözenekleri derinlemesine temizler, cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri uzaklaştırır. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı Yüz Kremi:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildi nemlendirirken, içeriğinde kırmızı leke ve siyah nokta oluşumunu engellediği bilinen çay ağacı yağı kullanılmıştır. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. Paraben, parafin içermez.

Çay Ağacı SOS Serum:

Özel geliştirilmiş formülü ile kırmızı lekelerin üzerine uygulandığında cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur

Çay Ağacı Serisi Kullanımı

Farmasi Çay Ağacı Temizleme Jeli

Islak elinizin üzerine üründen bir miktar alarak tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız. Çay Ağacı Temizleme Jeli

Farmasi Çay Ağacı Tonik

Cildinizi Çay Ağacı temizleme jeli ile temizledikten sonra toniği bir pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız.

Farmasi Çay Ağacı SOS serum

Tonik işleminin ardından Çay Ağacı SOS serum dan bir damla alarak hafif masaj hareketleri ile 1-2 dakika boyunca uygulayınız.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Kremi

Tüm bu uygulamaların ardından Çay Ağacı yüz kremini yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanınız.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

[addthis tool=addthis_inline_follow_toolbox]