fbpx
Genel

Çay Ağacı Sos Serum

Farmasi Çay Ağacı Sos Serum

Çay Ağacı Sos Serum özel geliştirilmiş formülü ile kırmızı lekelerin ve sivilcelerin üzerine uygulandığında cilt tonunu dengelemeye, sivilce ve sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

 

 

Farmasi Çay Ağacı Sos Serum Kullanımı

İstenilen bölgeye günde üç defa az miktarda uygulayınız. Etkili bir sonuç almak için Çay Ağacı Cilt Bakım serisini kullanmanızı tavsiye ederim.

Güzelliğinize gölge düşüren o minik canavarlar artık kâbusunuz olmaktan çıkıyor. Her gün düzenli olarak Çay ağacı yüz yıkama köpüğü ile yüzünüzü yıkayın, ardından mutlaka çay ağacı toniğinizi ve 5 dakika sonra çay ağacı yüz kreminizi sürün.Sos Serum günde 3 defa sivilce ve kızarıklık olan yerlere sürün. 48 saatte farkı gördüğünüzde sizde gözlerinize inanamayacaksınız.

 

Çay Ağacı Sos Serum

Farmasi Sos Serum muazzam tıbbi faydalara sahiptir. Akne, çıban, tırnak mantarı gibi çeşitli sorunların iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Çay ağacı yağının doğal antibakteriyel, antiseptik, antifungal, antimikrobiyal özellikleri sağlığa olan yararlarındandır.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Bir yorum

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?