fbpx
Genel

Çay Ağacı Yüz Kremi

Farmasi Çay Ağacı Yüz Kremi

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildi nemlendirirken, içeriğinde kırmızı leke ve siyah nokta oluşumunu engellediği bilinen çay ağacı yağı kullanılmıştır. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. Paraben, parafin içermez.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Kremi Kullanımı

Cildinizi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli ve Tea Tree tonik ile temizledikten sonra yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanınız.

Çay ağacı yağı, melaleuca alternifolia ya da daha anlaşılabilir şekliyle Hint defnesi adlı bir bitkiden elde ediliyor. Avustralya’da yetişen bu yassı yapraklı bitkinin faydaları, özellikle Avustralya’da yaşayanlar tarafından yüzyıllardır biliniyor aslında.

Son zamanlarda iyiden iyiye popüler olmasının nedeniyse bilim insanlarının çay ağacı yağının etkileri üzerine yaptıkları çalışmaların olumlu şekilde sonuçlanmaya başlaması aslında.

Özellikle cilt üzerinde mucizevi etkiler yaratabilen bu bitkisel yağın Farmasi Çay Ağacı Yüz Kremi sivilceli ciltlerin sivilce oluşumunu engellemeye ve lekelerin giderilmesine fayda sağlar. Seri olarak kullanımı tavsiye edilir.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Faydaları:

*Çay ağacı yağı, antibakteriyel ve antiviral özellikler göstererek virüs ve bakterileri vücuttan uzaklaştırıyor, bu sayede bizi hastalıklardan koruyor.

*Akne ve sivilce gibi cilt sorunlarının oluşumunu engelliyor, oluşmuş olanlarınsa iyileşme sürecini hızlandırıyor.

*Aynı şekilde sivilce izlerinden muzdarip olanların yardımına koşuyor, izlerin azalmasına hatta düzenli kullanımında yok olmasına yardımcı oluyor.

*Sinek ve böcek sokmalarında kaşıntı ve kızarıklığın çabucak geçmesini sağlıyor.

*Çay ağacı yağıyla buhar banyosu yapıldığında soğuk algınlığı, grip, nezle, bronşit, kesilmeyen öksürük ve burun tıkanıklığı gibi sorunlara çare oluyor.

*Antiviral özelliğiyle virüs kaynaklı en yaygın sorunlardan olan uçuğun hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlıyor.

*Ağız ve diş sağlığına katkıları uçukla sınırlı kalmayan çay ağacı yağı, diş eti iltihaplanmalarına, ağız içinde oluşan iltihaplı yaralara da iyi geliyor.

*Saç derisinin kuruluğu ve ona bağlı olarak oluşan kepek sorununun çözümünde de önemli roller oynayan çay ağacı yağı, saç sağlığına da destek oluyor.

*Tırnak batması gibi ciddi rahatsızlıklar nedeniyle oluşan iltihaplanmalara karşı olumlu etkiler gösteriyor.

*Çay ağacı yağı bir antifungal olduğu için özellikle ayakların en büyük sorunlarından olan mantara da çare oluyor.

*Önemli cilt hastalıklarından siğillere karşı kullanıldığında olumlu etkiler gösteren bu bitkisel yağ, siğillerin yayılmasını önlemekle kalmıyor, aynı zamanda hızlıca iyileşmelerinde de önemli rol oynuyor.

*Tüm bu bakteri, mantar ve virüs karşıtı özellikleriyle çay ağacı yağı, evde kullanabileceğiniz en doğal dezenfektanlar arasında sayılıyor, temizliğin bir numaralı isimlerinden oluyor.

 

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?