fbpx
Genel

Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli

Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli

Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli Özel olarak geliştirilmiş formülü ile gözenekleri derinlemesine temizler, cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri uzaklaştırır. Paraben, parafin içermez.

Farmasi Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli Kullanımı

Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli

Islak elinizin üzerine bir miktar üründen alarak tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız. Cilt temizliğinizi Tea Tree Tonik ile tamamladıktan sonra, Çay Ağacı Yüz Kreminizi uygulayınız.

Farmasi Çay Ağacı Yağı Yüz Yıkama Jeli çok rahat kullanım sağlıyor. Bir miktar ile elinize sıkmanız yeterli. Cildi kurutmuyor ancak yinede köpük sonrası Çay Ağacı Yüz Kremi kullanılmasını tavsiye ederim. Çay ağacının cilt üzerindeki faydalarını daha önce belirtmiştik. Bu serimizin asıl amacı sivilce oluşumunu ve sivilce sorununu ortadan kaldırmaktır.

Çay Ağacı Sos Serum

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?