Farmasi Make Up Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

Farmasi Make Up Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi, suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı zorlu makyajı hassas göz ve dudak çevresine zarar vermeden nazikçe temizler.

*Yağlı his ve görünüm bırakmaz.

*Çift dokulu formülü zahmetsiz bir temizlik sağlarken, cildinizin yumuşaklığını korumaya yardımcı olur.

Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

Kullanım Önerisi: Şişeyi hafifçe çalkalayın ve bir parça pamuk ya da makyaj temizleme pedi yardımı ile makyajınızı nazikçe temizleyin. Ovalamaya gerek kalmadan cilt temizlenir.

 

Farmasi ürünleri son teknoloji ile donatılmış fabrikasında insan sağlığı ön planda tutularak üretilir. Tüketicilerin sağlıklı ürünler kullanarak tavsiye etmesi yolu ile büyüyen Farmasi siz kullanıcılara her zaman en üst kalite ürünleri sunmaya devam edecek.

Yüzümüz vücudumuza göre daha hassas bir tabakaya sahiptir. Bu sebeple makyajımızı temizlerken dahi yüzümüze zarar vermeyen ürünler kullanmalıyız.Çift Bazlı Makyaj Temizleyici Makyajınızı kolayca temizlerken cildinize de zarar vermez.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu