fbpx
Genel

Dudak Kalemi

Farmasi Dudak Kalemi

İpeksi yapısı ile kolayca uygulanır. Ruju daha kalıcı kılar ve dudakların daha belirgin görünmesini sağlar. Farklı renk seçenekleri ile Farmasi Dudak Kalemi, kalıcı bir dudak makyajının temellerini atmanızı sağlayacaktır.

 

 

Dudak Kalemi Kullanımı

Farmasi Dudak Kalemi oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Yumuşak olmasına rağmen gün boyu kalıcı ve su ile çıkmayan bir yapıdadır. En az 12 saat kalıcı olduğunu kullanıcı olarak söyleyebilirim. Kaleminizi kullanırken dudak çevrenizin üzerinden bir çerçeve uygularsanız daha kalın görünümlü dudaklar elde edersiniz. Eğer dudaklarınız kalın ise dudak çizginizin içinden çerçeve uygulayın. Çerçeveyi oluşturduktan sonra dudağınızı komple kalemle doldurabilirsiniz. İsterseniz sadece kalem isterseniz de kalem üzerine ruj uygulayarak kullanabilirisiniz.

 

Neden Kullanmalı ? Dudaklarınıza renk katmak için, ruja iyi bir zemin hazırlamak için ve keskin çizgiler oluşturmak için kullanmalısınız. Mükemmel kırmızı ruj sürmenin püf noktası da dudak kalemini kusursuz kullanmaktır.

Bir kaleminin en önemli görevi mükemmel düz çizgiler yaratmaktır. Bir kısımda yanlış çizgi bırakmak dudağın şekilsiz görünmesine sebep olur. Herhangi bir hatayı kapatıcıya hafifçe sürülmüş fırçayla düzeltebilirsiniz.

Çay Ağacı Kremi

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?