Huncalife Dudak Kalemi

Dudak Kalemi

İpeksi yapısı ile kolayca uygulanır. Ruju daha kalıcı kılar ve dudakların daha belirgin görünmesini sağlar. 3 farklı renk seçeneği ile Color Illusion dudak kalemleri, kalıcı bir dudak makyajının temellerini atmanızı sağlayacaktır.

Dudak Kalemi Kullanımı

Huncalife Dudak Kalemi oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Yumuşak olmasına rağmen gün boyu kalıcı ve su ile çıkmayan bir yapıdadır. En az 12 saat kalıcı olduğunu kullanıcı olarak söyleyebilirim. Huncalife Dudak Kaleminizi kullanırken dudak çevrenizin üzerinden bir çerçeve uygularsanız daha kalın görünümlü dudaklar elde edersiniz. Eğer dudaklarınız kalın ise dudak çizginizin içinden çerçeve uygulayın. Çerçeveyi oluşturduktan sonra dudağınızı komple kalemle doldurabilirsiniz. İsterseniz sadece kalem isterseniz de kalem üzerine ruj uygulayarak kullanabilirisiniz.

 

80722

80723

80724

Dudak kalemi renk katar, ruja iyi bir zemin hazırlar ve keskin çizgiler oluşturur. Mükemmel kırmızı ruj sürmenin püf noktası da dudak kalemini kusursuz kullanmaktır.

Bir dudak kaleminin en önemli görevi mükemmel düz çizgiler yaratmaktır. Bir kısımda yanlış çizgi bırakmak dudağın şekilsiz görünmesine sebep olur. Herhangi bir hatayı kapatıcıya hafifçe sürülmüş fırçayla düzeltebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.