Huncalife Endless Parfüm Kadın

Endless Parfüm Kadın Amber çiçeği, yasemin ve sedir ağacı. Kendini zerafetle tanımlamayı seven kadınların kokusu ENDLESS Romantizmden vazgeçmeyen kadınlar için özel olarak oluşturulan Endless Kadın Edt, büyüleyici kokusuyla romantizmi teninizde somutlaştırıyor. Huncalife’ın meyvemsi ve taze çiçekler ile dolu bu kokusu , duygusal, hassas, kibar kadınlar için vazgeçilmez olacak.

 

 

Huncalife Endless Parfüm Erkek

Endless Parfüm Erkek Turunçgiller ve Odunsu İçeriğindeki Patchoulinin etkisi, lavanta ve frenk üzümü ile birleşerek oluşturulan Endless Erkek Edt, günün her anında fark edilen özel kokusuyla hafızalardan çıkmamanızı sağlayacak.

 

 

Endless Parfüm

Huncalife Yeni Parfümü Aşk dolu kokusu ile ENDLESS’ı teninizde sonsuza kadar hissedin.

Doğanın armağanı olan bitkilerin en kalıcı, çarpıcı ve baştan çıkarıcı notalarını sizin için derledik ve eşsiz kokular yarattık!

Parfümün güzel kokması için parfüm uygulanan bölgenin temiz olması gerekir. Etkileyici ve güzel bir kokunun ilk şartı temiz bir tendir. Özellikle banyodan sonra sürülen parfüm çok daha kalıcı olmaktadır. Çünkü ciltteki gözenekler banyodan sonra açılır ve kokuyu daha iyi emer.

Huncalife Prfümlerimizi incelemek için Tıklayın…

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.