fbpx
Genel

Farmasi Botanics Serisi

Farmasi Botanics Serisi Ürünleri

Farmasi Ürünleri doğanın mucizevi bitkileri kullanılarak özel formülleri ile kendi fabrikalarında üretilmektedir. Farmasi Botanics Serisi Pareben,Silikon,Boya içermez.

FARMASİ BOTANICS ADAÇAYI ÖZLÜ GÜÇLENDİRİCİ ŞAMPUAN

Adaçayı özleri ile zenginleştirilmiş Botanics Adaçayı Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler. Saçlarınızı nemlendirerek eşsiz bir bakım sunar. Geride hoş kokulu, temiz, parlak saçlar bırakır.

 

FARMASİ BOTANICS GİNSENG ÖZLÜ YENİLEYİCİ ŞAMPUAN

Ginseng özleri ile zenginleştirilmiş Botanics Ginseng Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler ve saçlarınıza komple bakım sunar. Saçlarınızı ağırlaştırmadan kaybettiği nemi geri kazanmasını destekler. Işıltılı bir görünüm kazandırır.

 

FARMASİ BOTANICS ISIRGAN ÖZLÜ PARLAKLIK VEREN ŞAMPUAN

Isırgan özleriyle zenginleştirilmiş Botanics Isırgan Özlü Şampuan, saçlarınızı nazikçe temizler ve yıpranan saçlarınıza ekstra bakım sunar. Günlük kullanıma uygundur.

 

FARMASİ BOTANİCS MİNE ÇİÇEĞİ TAZELEYİCİ DUŞ JELİ

 

Mine Çiçeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Tazeleyici Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi taze hissetmenizi sağlar.

 

FARMASİ BOTANICS BİBERİYE ENERJİ VERİCİ DUŞ JELİ

Biberiye Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Enerji Veren Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi enerjik hissetmenizi sağlar.

 

FARMASİ BOTANICS LAVANTA RAHATLATICI DUŞ JELİ

Lavanta ve Papatya Ekstresi ile zenginleştirilmiş Botanics Rahatlatıcı Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular, lüks köpükler eşliğinde cildinizi nazikçe temizler. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlar.

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?