fbpx
Genel

Farmasi Saç Boyaları

Farmasi Uzman Saç Boyası

Kalıcı parlaklık ve yumuşaklık için zeytinyağı içeren Farmasi Saç Boyaları Farmacolor kutusunda saçınzı boyamanız için tüm malzemeler ve boya sonrası saç bakımı için bakım kremi bulunmaktadır.

Amonyaksız formülü sayesinde diğer saç boyaları gibi kötü kokmaz. İçeriğinde bulunan zeytinyağı ile daha parlak ve yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlar.

15 renk seçeneği bulunan Farmasi Saç Boyaları ile kendi renginizi seçin. Işıl ışıl parlayan saçlarınız ile güzelliğinize güzellik katın.

Farmasi Saç Boyaları

Amonyak nedir ve saça zararları nelerdir?

Amonyak

Farklı bir kokuya sahip renksiz bir gaz olan amonyak, her gün insanların kullandığı birçok ürünün üretiminde bir yapı taşı ve önemli bir bileşiktir. Hava, toprakta, suda ve insanlar da dahil olmak üzere bitki ve hayvanlarda doğal olarak bulunur. İnsan vücudu protein içeren besinleri amino asitlere ve amonyaklara ayırır ve amonyağı üre haline getirir.

Saç telinin üzerinde pullar vardır. Bunlara kütikül denir. Sağlıklı saçta kütikül kapalıdır. Boyanın içindeki pigmentlerin saç teline girerek saçın rengini değiştirmesi için bu kütiküllerin açılması gerekir. İşte bu işi amonyak yapar. Amonyak saçın kütiküllerini açar saç telini şişirir, boyadaki pigmentler saç teline yerleşir. Saç boyanmış olur.

Ne var ki boyama işlemi sırasında açılan kütiküller asla ilk hallerine geri dönmezler. Açık kalırlar. Bu da saçın parlaklığının yitirilmesi, kolay nem kaybetmesi ve saçın daha gözenekli hale gelmesi demektir. Bakım ürünleri bu kütikülleri bir miktar kapamaya yardımcı olur. Boyalı saçların daha fazla bakıma ihtiyaç duymasının sebebi de budur.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?