Huncalife Glowing Serum

Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, ve üzüm çekirdeği içerikli fomülü ile cildinizin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Cildin aydınlık ve homojen bir görünüm kazanmasını destekler. Cilde enerjik, ışıltılı, pırıl pırıl ışıldayan taze bir görünüm kazandırarak cildinizi uzun soluklu makyaja hazırlar.

 

 

Huncalife Glowing Serum Kullanımı

Altın gibi pırıl pırıl ışıldayan tazelenmiş bir cilt için içerisine 24 – Karat Saf altın serpiştirilmiş Cashmere Gold Serum hem makyaj bazı hem de yüz serumu olarak kullanılır.

Makyaj Bazı: Huncalife Glowing Serum Makyaj Bazı cildinize pürüzsüz bir zemin hazırlar ve fondötenin kalıcılığını arttırarak makyajınızı sabitler.

Yüz Serumu: Huncalife Glowing Serum Cildinizi en derin katmanlara inerek nemlendirir ve besler. Adeta güzellik uykusuna yatmış hissi vererek cildinizi dinlendirir ve yenilenmesini sağlar.

Dilerseniz makyajınızdan önce makyaj bazı olarak, dilerseniz de cildinizi temizledikten sonra serum olarak kullanabilirsiniz. Bir miktar jeli alarak parmaklarınızla yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Makyajınızı yapmadan önce cildinizin serumu emmesini bekleyin.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.