Antiperspirant Ayak Spreyi

Huncalife Antiperspirant Ayak Spreyi  Antiperspirant özelliği ile ayak terlemesini azaltmaya ve terleme ile meydana gelen kötü koku oluşumunu gidermeye yardımcı olur. Cilt tahrişlerini giderici özelliği de bulunan allantoin içeriği, ayaklarınıza ihtiyaç duyduğu nem ve yumuşaklığı kazandırır. İçerdiği mentol ile serinletici bir his verir.

Antiperspirant ürünler ter ve vücut kokusunu cilt yüzeyine ulaşan teri engelleyerek ve antimikrobiyal içerikler yoluyla kokuya neden olan bakterileri azaltarak kontrol altına almaya çalışır.

Ayak kokusunun başlıca sebebi ayakların gün içinde terlemesi ve bu terin ayakkabı içinde kurumasıdır. Terin kendisi kokusuzdur ancak terleme bazı bakteriler için uygun ortam yaratır ve ayak kokusu bu bakteriler nedeniyle oluşur.

Ayak kokusunu en aza indirgemek için elinizden geldiği sürece hafif ayakkabı veya sandalet giyin. Ayrıca sentetik malzeme temasını engelleyerek ayaklarınızın nefes almasını ve kuru kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Antiperspirant Ayak Spreyi Kullanımı

Huncalife Antiperspirant Ayak Spreyi temizlenmiş çıplak ayağın tamamına ve parmak aralarında 15 cm uzaklıktan püskürterek uygulanır. İyice kurumalıdır. İhtiyaç halinde tekrarlanabilir.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol