Hareem Soiree Kadın EDP

Osmanlı zamanında “Yasak Şehir” olarak anılan Harem hayatının gizemli kokusunu bulacağınız Huncalife Hareem Soiree Kadın EDP , Dünya çapında “Kokuların Efendisi” olarak anılan oud notaları içermektedir. Mistik kokusu ile teninize nüfuz ederken, girdiğiniz her ortamda tüm ilgiyi üstünüze çekecek, etrafınızdaki herkesi büyüleyeceksiniz.

 

Hareem Soiree Kadın EDP  Kullanımı

Parfümünüzün kalıcı olması için özellikle duş sonrasında temiz ve kuru cilde sıkınız. Eklem yerlerinin arka kısımları ve nabız bölgeleri parfümlerin en kalıcı olacağı yerlerdir.

Huncalife Hareem Soiree Kadın EDP

Oud, oudh ya da Agarwood. Parfümünüzün adında bu kelimelerden biri varsa bilin ki siz de son zamanların popüler parfümlerinden birini kullanıyorsunuz. Oud’un elde edildiği Aquillaria aslında dünyanın değerli ağaçlarından biri. Orta Doğu ve Asya ülkelerinde asırlardır kullanılan oud notası bu ağaçtan sentetik yollarla elde ediliyor. Ağaçta beliren bakteri sonucu oluşan koruyucu tabaka oud’un bazını oluşturuyor. Ortaya çıkan misk ya da yoğun tahta esansını andıran oud aynı zamanda çok yoğun bir nota olduğundan, parfümlerde daha kalıcı bir etki yaratıyor.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol