Huncalife Kazanç Planı

Huncalife Kazanç Farkı nı ilk olarak satış karı ile gösteriyor. %40 net satış kar oranı ile diğer firmalara fark atıyor.

Kariyer basamaklarında ki kazançlarda ise yine Huncalife Kozmetiğin daha çok kazandırdığını görüyoruz.

Huncalife Kazanç Farkı

 

İki tabloyu da dikkatlice inceleyin. Aradaki kazanç farkını görmemek imkansız. Huncalife 6 Seviye ile prim dağıtırken X firması 7 Seviye ile prim dağıtıyor. Huncalife ara farkları %4 iken X firmasının ara farkları %3. Huncalife liderlik primini tüm %24 kolun %5 ini verirken X firması %3 den başlayan liderlik primini %15 lik koldan çıkarıp verir. Örnek hesaplama tabloları yapalım.

Gördüğünüz gibi daha az ciroda daha yüksek kazancı sağlayacağınız Huncalife en yüksek kazancı veriyor. Hem satış karı ile hem de kariyer basamakları ile. Aynı ciroda X firması %15 verirken Huncalife %24 veriyor.Daha yüksek seviyelere bakalım.

Burada bazı eksikler var. Mesela Huncalife da prim alabilmek için kayıt şartı,katalog alım şartı yoktur. Huncalife da farklı isim adı altında sizden kayıt ücreti yada kayıt yenileme ücreti almaz. Huncalife liderlerinden toplantı masrafı almaz. Huncalife Ailesi Türkiye nin ilk ve tek Kurumsal Türk Doğrudan Satış Şirketidir. Bu farkları görüp hala olduğun yerde kalacak mısın?

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol