Huncalife Kolonyaları bildiğiniz kolonyalara benzemiyor. Kokuları uzun süre kalıcı ve büyüleyici. Günün her saatinde kullanabileceğiniz ve anında temizlik , ferahlık hissettiren kolonyalarımızı mutlaka deneyin.

Huncalife Kolonyaları Spa Moods Serisi

Ferahlamak istediğiniz her an kullanabileceğiniz ve kokuları ile büyüleneceğiniz bir kolonya serisi. 250 ml. olan kolonyalarımız Yeşil Çay Ve Bambu, Beyaz Zambak  ve Portakal Çiçeği olarak üç çeşit olarak sunulmaktadır. Favori kokum portakal çiçeği…

 

 

Huncalife Kolonyaları Enjoyable&Fresh Serisi

 

Huncalife Mandalina Kolonyası 400 ml

Ege’nin incisi mandalina, artık kolonya ile evlerinizde. Vücuda mutluluk veren mandalina kolonyası, kullanıldığı andan itibaren verdiği zindelik ve ferahlık hissi ile tutku yaratıyor.

 

 

Huncalife Kiraz Çiçeği Kolonyası 400 ml

Baş döndüren kokusuyla kiraz çiçeği, şimdi teninizde. Cildinizde tatlı bir esinti bırakan kiraz çiçeği özü ile zenginleştirilmiştir.

 

 

Huncalife Lavanta Kolonyası 400 ml

Hoş ve kalıcı kokusu, rahatlatıcı ve dengeleyici özelliği ile lavanta çiçeği kolonyasını yanınızdan ayıramayacaksınız. Nesiller boyu kullanılmış olan Akdeniz’in doğal bitkisi lavanta, aromatik kokusu ile günlük yaşantınıza konuk olacak.

 

 

Huncalife İncir Kolonyası 400 ml

Yaban incirinin doğal ve tazeleyici etkisiyle yenilenin!

 

 

Huncalife Çikolata Kolonyası 400 ml

İnsanı baştan çıkaran kokusuyla kendinizi daha iyi ve enerjik hissetmenizi sağlayan çikolata, içerdiği uyarıcı maddelerle mutluluk hormonu endorfin salgısını da arttırıyor…

 

 

 

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol

 

×
Merhabalar,
Ben Huncalife Lideri Fatma Arslan. Nasıl yadımcı olabilirim?