Kil Maskesi

Huncalife Delight Therapy Nar Özlü Kil Maskesi, içeriğindeki kil ve nar özleri sayesinde derideki fazla yağı emerek cildin mineral dengesini düzenlemeyi, yorgunluk izlerini yok etmeyi hedefler. Cildi ferahlatarak, sıkı bir cilt dokusu sağlamaya yardımcı olur. Paraben, Parafin içermez.

Huncalife Nar Özlü Kil Maskesi Kullanımı

Parmak uçlarınızla veya bir fondöten fırçası ile ürünü yüzünüze sürün ve 15 dakika kurumasını bekleyin. Bol su ile durulayınız. Erkek ve kadın kullanımına uygundur.

 

Narın Cilde Faydaları Nelerdir?

Narın çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanımı ile ilgili bulunan kaynaklar 1500’lü yıllara kadar dayanıyor. Nar suyu Antik Mısır ve Yunan dönemlerinde romatizma, dolaşım sorunları, sindirim rahatsızlıkları ve enfeksiyonlara karşı kullanılmış. Günümüzde ise pek çok kozmetik markası nar özünü, nar yağını ve suyunu ürünlerinde kullanmaktadır. Narın cilde faydaları arasında ilk sıralarda sivilceleri azaltması, anti aging sağlaması, yara izlerini hafifletmesi sayılabilir.

Kil Maskesinin Faydaları Nelerdir?

Cilt yüzeyindeki fazla yağı alan kilin en önemli faydası aşırı yağlı ciltlerde yağ üretimini dengelemesi. Düzenli olarak kullandığınızda cildinizin daha az yağlandığını göreceksiniz. Cildinizdeki yağın fazlası gidince cilt gözenekleri de daha az tıkanıyor. Ayrıca yağ, kir nedeniyle tıkanan gözenekleri açmak için de kil maskesi kullanabilirsiniz. Gözeneklerin tıkanması demek daha sık sivilce ve siyah nokta oluşumu demek olduğu için kil maskesiyle bu sorunları önleyebilirsiniz. Kil maskesinin bir diğer faydası barındırdığı minerallerle cildi beslemesi ve doğal bir parlaklık vermesi.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol