Huncalife Parfümleri 8 saat kalıcılık testinden geçmektedir.

Doğanın armağanı olan bitkilerin en kalıcı, çarpıcı ve baştan çıkarıcı notalarını sizin için derledik ve eşsiz kokular yarattık!

Parfümün güzel kokması için parfüm uygulanan bölgenin temiz olması gerekir. Etkileyici ve güzel bir kokunun ilk şartı temiz bir tendir. Özellikle banyodan sonra sürülen parfüm çok daha kalıcı olmaktadır. Çünkü ciltteki gözenekler banyodan sonra açılır ve kokuyu daha iyi emer.

Parfümün kalıcılığını arttırmak ve uzun süre güzel kokmak için bedeninizdeki doğru yerleri tespit etmek gerekir. Nabzın attığı yerler parfümün kalıcılığını ve güzel kokuyu destekleyen en iyi yerlerdir. Bilekler, boyun, kulak arası ve diz arkaları daha sıcak ve nemli bölgeler olduğu için parfüm bu bölgelerde kullanılmalıdır. Bu bölgelere uygulanan parfüm, ısının etkisi ile içerisinde bulunan aromaların hızlı bir şekilde sıvı halden buhar haline geçmesini destekleyerek, parfümün daha iyi yayılmasını sağlar.

Doğru parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de cilt tipidir. Cilt tipi parfümün kalıcılığını etkilemektedir. Yağlı ciltler parfümü daha uzun süre saklar. Kuru ciltte parfümün kalıcılığı daha azdır. Bu yüzden kuru cilde sahip olanların öncelikle ciltlerini iyice nemlendirmelerini , gerekli gördükleri takdirde daha fazla parfüm kullanmalarını öneriyoruz.

Kişi gün içinde çok terliyorsa parfüm çok çabuk etkisini kaybeder. Koşturmaca içinde olan ve çok terleyen bir insanın gün içerisinde mutlaka parfümünü tazelemesi gerekmektedir.

Huncalife Bayan Parfümleri 

Huncalife Erkek Parfümleri

 

×
Merhabalar,
Ben Huncalife Lideri Fatma Arslan. Nasıl yadımcı olabilirim?