Just For Men Wax

Saçların daha şekilli görünmesi için çeşitli ürünler kullanılır. Bu ürünlerden bazıları saç jölesi, sprey, wax gibi şekillendiricilerdir. Önceleri saç jölesi daha çok tercih edilirken artık yerini Wax Saç Şekillendiriciye bırakmışıtır. Waxı daha az kullanarak daha etkili sonuçlar almak mümkündür. Sağladığı bu pratik fayda ile yanınızda, çantanızda, arabanızda da taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz.

Just For Men Wax Mat Görünümlü Wax

Mat görünümlü formülü sayesinde kolayca şekil verilen saçların formunu uzun süre korumasını destekler. Taze meyvemsi kokusuyla saçlarınızın hoş kokmasını sağlar.

 

 

Just For Men Wax Doğal Görünümlü Wax

Bitki özlerinden oluşan özel kompleks içerikli formülü ile saçlarınızın sağlıklı görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki papatya ve ısırgan otu ile saçınızın parlak ve doğal görünerek, kolayca şekil verilmesini destekler.

 

 

Just For Men Wax Parlak Görünümlü Wax

Zeytin ve argan yağı özü içeren formülü ile saçınıza şekil verirken, parlak, canlı ve güçlü görünmesine yardımcı olur. Kolayca şekil verilen saçların formunu uzun süre korumasını destekler. Meyvemsi kokusuyla saçlarınızın hoş kokmasını sağlar.

 

 

Huncalife Wax Saç Şekillendirici Kullanımı

*Kullanacağınız waxı saç yapınıza göre alın. Örneğin, yumuşak saçlara sahipseninz saçlarınız kolay şekil alsa da çabuk bozulur. Bu yüzden sert çeşidini almalısınız.

*Vereceğiniz şekle uygun waxı tercih edin. Örneğin, saçlarınızı geriye doğru yatırıyorsanız ya da ıslak bir görünüm vermek istiyorsanız sertlik düzeyi orta ve ıslak görünüm sağlayan bir wax tercih etmelisiniz.

*Ürünü kullanmadan önce saçlarınızı yıkayın.

*Yıkanan saçı iyice kurutun ve fön ile saçınıza istediğiniz şekli verin. Saçınız zor şekil alıyorsa istediğinize en yakın olan şekli sağlayın. Gerisini wax ile halledebilirsiniz.

*Waxı bir ya da iki nohut tanesi kadar kullanabilirsiniz. Çok fazla kullanmamanız önerilir. Aksi halde saçlar birbirine yapışabilir ve hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkabilir.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol