fbpx
Genel

Keratin Şampuan

Farmasi Keratin Şampuan

Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan bir tür proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Azalan keratinle birlikte saçlarınızın dengesi bozulup, sertleşip inceliyor ve birbirine dolaşmaya başlıyor. Keratin Özlü Şampuan İpek gibi yumuşacık bir saçtan ziyade, pürüzsüz ve sağlıklı bir saça sahip olmamızı sağlıyor.

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI ŞAMPUAN

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 1:

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan, saçı derinlemesine temizlerken, saç yüzeyinden nüfuz ederek saçları besler.

 

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan Kullanımı

Islak saçınıza uygulayın. Masaj yaparak köpürtün. Ardından iyice durulayın. İhtiyaç halinde işlem tekrarlanabilir. Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi ile birlikte kullanın.

 

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 2: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur.

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi Kullanımı

Şampuanı kullandıktan sonra ıslak saça masaj yapın. Saçın orta kısımlarından uçlarına doğru parmaklarınızla özenle tarayın. Saçınızda 3-5 dakika bekletin ve durulayın. Kolay tarama ve parlaklık etkisi için,Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi ile birlikte kullanın.

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Sprey

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 3: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi, anında kolay tarama ve saç yüzeyinde fark edilir düzeyde parlaklık sağlar.

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Sprey Kullanımı:

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Hafif nemli saça parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. Durulanmaz. Saç uçlarında ekstra parlaklık ve yumuşaklık için Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu ile birlikte kullanın.

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 4: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu, ısıl işlemlere maruz kalmış ve hasar görmüş saç tellerini ince bir yağ dokusuyla sarıp, koruma sağlar. Kolay emilimi ile uzun süreli parlaklık etkisi yaratır.

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu Kullanımı:

Kuru saç uçlarına gerektiği kadar uygulayın. Durulanmaz.

 

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?