Huncalife Keratin Şampuan

Keratin  dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan bir tür proteindir. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Azalan keratinle birlikte saçlarınızın dengesi bozulup, sertleşip inceliyor ve birbirine dolaşmaya başlıyor. Keratin Özlü Şampuan İpek gibi yumuşacık bir saçtan ziyade, pürüzsüz ve sağlıklı bir saça sahip olmamızı sağlıyor.

Hair Specialist Premier Keratin Özlü Şampuan

İçeriğinde bulunan Keratin, zayıflayan saçlarınızı güçlendirerek, daha sağlıklı görünmesini destekler. Saçlardaki matlık ve kabarmayı sona erdirmeye yardımcı olur. Formülündeki Avocado yağı saçların yumuşak ve rahat şekil almasını hedefler.

 

Hair Specialist Premier Keratin Özlü Şampuan Kullanımı

Islak saçınıza uygulayın. Masaj yaparak köpürtün. Ardından iyice durulayın. İhtiyaç halinde işlem tekrarlanabilir. Keratin içerikli Şampuan ile günlük saç bakımınıza devam edebilirsiniz.

Hair Specialist Premier Keratin Özlü Saç Kremi

Keratin ve Avocado içerikli formül sayesinde saçlarınıza bakım yapar. Saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamayı amaçlar. Saçların kolay açılmasına yardımcı olur.

 

Hair Specialist Premier Keratin Özlü Saç Kremi Kullanımı

Saçlarınızı şampuanladıkdan sonra saç uçlarınıza eşit miktarda dağıtınız. Birkaç dakika bekleyiniz ve ardından durulayın.

 

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.