fbpx
Genel

Krem Göz Farı

FARMASI MAKE UP LONG-LAST KREM GÖZ FARI

Trend tonlarda, uzun süre kalıcı ve yüksek pigmentli kremsi göz farıdır. Yumuşak dokusu sayesinde kolay uygulama sağlar, yoğun rengi gün boyu canlılığını korur. Bulaşma, akma, çizgilere dolma yapmaz.

Farmasi Krem Göz Farı Nasıl Kullanılır

Krem farların kullanımını zor veya zahmetli buluyorsanız, bu yazıdan sonra fikriniz değişecek!

Krem farlar, göz kapakları için genç ve aydınlık bir görünüm yaratır. Çok da iyi baz olurlar. Krem far ile birlikte uygulanacak olan göz kapağının ortasına doğru uçuk pembe ve göz kenarlarına doğru uçuk yeşiller doğal ve ışıltılı bir görünüm yaratacaktır.

Krem göz farı nın uygulaması geniş veya ince uçlu fırçalarla olabileceği gibi parmak yardımıyla da sürülebilir. Ama en iyisi geniş uçlu bir fırça ile olandır. Geniş uçlu fırçayla uygulanacak olan krem far, rengin göze daha kolay yayılmasını sağlayacak ve düzgün bir görünüm sağlayacaktır.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?