Huncalife Likit Highlighter

Özel likit aydınlatıcı formülü ile her açıdan ışıltılı cilt görünümüne sahip olmayı hedef almıştır. Huncalife Likit Highlighter aydınlık görünümlü bir cilt ve daha belirgin yüz hatlarına sahip olmayı amaçlar. Paraben, parafin içermez.

Likit Highlighter Nasıl Kullanılır?

Süngerle Uygulama

Likit highlighter’ları uygularken bazen zorlanabilirsin. Özellikle aplikatör olarak tercihin fırça ise altındaki fondöteni yerinden oymatman gerçekten çok rahatsız edici bir durum. Bunu engellemek için ürünü önce elinin arkasına ordan da bir makyaj süngeri üzerine al ve tampon hareketler kullanarak homojen bir sonuç elde et.

Fondötenle Karıştırarak

Cildinin parlamasını istiyor, ama nemli bitişli ürünlerin dayanıklılığından şüphe mi ediyorsun? O zaman kalıcı ve mat bitişli fondötenini içine bir iki damla highlighter karıştırdıktan sonra uygulayarak bir taşla iki kuş vurabilirsin.

Gizli Strobing

Eğer metalik etkili, ben buradayım diye bağıran bir strobing’den hoşlanmıyorsan, likit highlighter’ı fondötenden sonra değil önce uygulayabilirsin. Fondötenin altından yansıyan parlaklığıyla bu adım sana içten gelen bir ışıltı verecek.

2 Boyutlu Pırıltı

Ultra göz kamaştıran, makyajını inceleyenlerin güneş gözlüğü takmasını gerektirecek kadar parlak ve metalik highlighter uygulamasından hoşlanıyorsan likit ürünü toz ürünler için baz olarak kullan. Toz highlighter likitin üzerine yoğun bir şekilde tutunacak ve iki ürünün birleşiminden oluşan güçlü bir ışıltıya sahip olacaksın.

Vücudun Işıldasın


Huncalife Likit highlighter  için olan ipuçlarımızın sonuncusu yüz değil vücut makyajını ilgilendiriyor. Dekolte giyindiğin zamanlarda ışıltılı bir bitiş için vücut bakım yağının içine biraz highlighter karıştır ve tenine uygula. Bronz bir görünüm için highlighter’ı 27502 numaralı bronz tonlu ürünlerden de seçebilirsin.

 

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* Satış yaparak ek gelir elde edin. %40 kâr oranı.
* Ekininizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok, HuncaLife üyelik ücretsizdir. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. HuncaLife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.