fbpx
Genel

Makyaj Bazı

Farmasi Makyaj Bazı

Makyajınızı uygulamadan önce Farmasi Makyaj Bazı kullanarak makyajınızın daha kalıcı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Her cilt tipine uygundur.

FARMASİ VFX PRO MAKYAJ BAZI

Şeffaf yapısıyla tüm cilt tonlarıyla uyumlu olan VFX Make Up Primer, gözenek ve kırışıklıkları anında gizleyerek ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Uygulama sonrasında fondöten sürümünde, diğer göz, kaş, yüz makyaj ürünlerinin kullanımında rahatlık ve cildinizde pürüzsüzlük sağlar. Makyajınızın kalıcılığını arttırarak daha yumuşak, pürüzsüz bir bitiş sağlar.

 

Farmasi Makyaj Öncesi Baz Kullanımı:

Temiz cildinize makyaj yapmadan önce leblebi büyüklüğünde ürünü alınız. Yanaklar, burun ve çeneye bir miktar sürünüz. Göz çevresi hariç tüm yüze ince tabaka halinde yayınız. Makyajınıza başlamadan kuruması için 4-5 dakika bekleyiniz. Çok kuru ciltler için primer uygulamadan önce mutlaka nemlendirici kullanınız.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?