fbpx
Genel

Mat Likit Ruj

Farmasi Mat Likit Ruj

Çok çeşitli renk tonlarına sahip Farmasi likit ruj dudaklarınızı eşsiz bir şekilde kaplayacak. Dudağa sürüldükten saniyeler sonra sabitleşen yoğun pigmentler ve yüksek kapatıcılık etkisiyle dudaklarınızda uzun süren matlığın keyfini yaşayın.

Kalıcı, kurutmayan, hafif yapısı ile dudaklarınızda zamanla kuruyarak sabitlenip, mat bir görünüm sağlar. Sünger uçlu aplikatörü ile rengin kolay dağılmasına imkan verir. Ağırlık hissi yaratmadan, gün boyu kalıcılığını korur ve bulaşma yapmaz.

Mat Likit Ruj Kullanımı

Ruj miktarını dudağınızın ortasından başlayarak sürmeye başlayınız. Dudaklarınızın kenarına doğru rengi yayınız.

Dudaklarınıza peeling yaparak soyulan dudaklarınızın daha sağlıklı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Ruj sürdüğünüzde pürüzsüz görünüm için dudaklarınızın da pürüzsüz olması gerekir. Bir miktar çay ağacı kremi içerisine bir çay kaşığı şeker koyun ve dudaklarınıza sürün. Ovalayarak ölü derilerden kurtulun.

 

Bir püf noktası daha, Mat likit rujunuz ile aynı renkde bir ruju alt baz olarak kullanırsanız kalıcılığını arttırmış olursunuz.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?