fbpx
Genel

Mat Ruj

Farmasi Mat Ruj

Uzun süren kalıcı etki ve yüksek kapatıcılığa sahip kremsi yapısıyla dudaklarınızı kurutmadan kusursuz ve mat bir görünüm verir.

 

Mat Ruj Kullanımı

Dudağınızın orta kısmından başlayıp, köşe kısımlara doğru devam edin. Üst dudağınız bittikten sonra alt dudağınıza geçin. Dudağınızı gererek dip kısımdan başlayarak dışa doğru sürün. Fazla gelen boyayı kağıt veya mendil kullanarak alın.Eğer dudaklarınız kuruysa ve sağlıklı bir görünümü yoksa, mat ruj kullanmadan önce bir kaç püf noktasına dikkat etmelisiniz.

  1. Mat ruj sürmeden önce dudaklarınıza peeling hazırlayın. Eğer mat ruj sürmek istiyorsanız, dudaklarınızı her zaman pürüzsüz olmalı.
  2. Dudaklarınızı mutlaka nemlendirin.
  3. Dudak kaleminden yardım alın.

Evde Dudak Peelingi

Evdeki malzemelerle oldukça kolay hazırlanan bu dudak peelingi dudaklardaki ölü deriyi arındırdığı gibi dudaklarınızı yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor. Peeling için malzemelerimiz; Beyaz ya da esmer toz şeker, zeytinyağı, bal ve karıştırma kabı. Tüm malzemelerden 1 er çay kaşığı alıp iyice karıştırın. Dudaklarınıza sürüp ruju yedirirken yaptığınız hareketi yaparak ölü derilerden kurtulun. Ardından ılık su ile durulayın.

 

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?