fbpx
Genel

Sivilceye Karşı Doğal Ürünler

Sadece 4 Adımda Sivilcelerinizden Kurtulun

Farmasi Sivilceye Karşı Doğal Ürünler ile sivilceli ve akneli bir cildiniz varsa bu 4 adımı mutlaka hergün sabah akşam uygulamanız gerekli. Ve haftada 1 gün maske yapmayı ihmal etmeyiniz. İlk kullanımda sivilcelerinizde oluşan azalmayı farkedeceksiniz. Çok önemli olan bir husus günde iki kez uygulamanız ve nemlendiricinizi mutlaka kullanmanızdır.Farmasi Tea Tree serisi sivilceli ve akneli ciltler içindir.

1.Adım

Farmasi Sivilce Karşıtı Yıkama Jeli

Özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizi kurutmadan fazla yağlardan arındırır. Kiri nazik ama etkili olarak temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır.

Ürün Kullanımı: Yüzünüzü ıslatın. Avucunuza bir miktar jel alın ve göz çevresinden uzak tutarak nazikçe mesaj yaparak yüzünüze uygulayın. İşlem tamamlanınca su ile iyice durulayın. Cildinizde kuruluk ve tahriş olursa daha az sıklıkta kullanın. Kullanımdan sonra mutlaka nemlendirici kullanın.

2.Adım

Farmasi Sivilce Karşıtı Tonik:

Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cilde parlatmadan doğal bir matlık verir. Makyaj kalıntılarını temizler. İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı ile cildinizi derinlemesine arındırır ve tazeler.

Ürün Kullanımı: Pamuğa bir miktar Çay Ağacı Yağı Tonik dökün ve yüzünüzü nazikçe temizleyin.

3.Adım

Farmasi Sivilce Karşıtı Serum:

Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş serum serinletici etkisinin yanı sıra pürüzsüz görünümüne kavuşmak için idealdir. Ciltte kuruma olmadan gözle görülür derecede düzelme sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygundur.

Ürün Kullanımı:  Çay Ağacı Yağı Sos serumu günde 3 defa sadece sivilce üzerine uygulayın.

4.Adım

Farmasi  Sivilce Karşıtı Günlük Bakım Kremi:

Özel olarak geliştirilmiş Çay Ağacı Yağı Yüz Kremini uyguladığınızda cildiniz yeni güne hazırlanır. İçeriğinde bulunan Çay Ağacı Yağı bariyer oluşturarak cildinizi dış etkenlere ve fazla yağlanmalara karşı korur.

Ürün Kullanımı: Temiz cildinize dairesel hareketlerle sabah ve akşam günde 2 kez uygulayın.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?