fbpx
Genel

Soyulabilen Maskeler

DR.C.TUNA SOYULABİLİR MASKELER

Soyulabilen Maskeler günlük olarak yaptığımız bakımların faydası büyük elbette ama haftada bir ya da birkaç kere yapacağımız maskeler de cilde destek kuvvet olarak çok iyi gelecektir. Çünkü maskeler cildimizin en iyi dostlarıdır.

Güne cildinizi temizleyerek başlayıp, temizleyerek bitiriyorsunuz. Nemlendiricinizi ve gece kreminizi ihmal etmiyorsunuz. Serumunuzu da düzenli kullanıyorsunuz. Hepsi bu kadar mı? Hayır tabii ki. Cildinizin hala bir cilt bakım maskesine ihtiyacı var!

Cilt bakım maskesi nedir?

Soyulabilen Maskeler, haftada birkaç kere uygulanır çünkü etkileri çok kuvvetlidir. Cildinizi güçlendirip, ona ihtiyacı olanı verirler. Maskeler cildi nemlendiren, cildi güçlendiren ve cilt dokusunu güzelleştiren bakımlardır.

DR.C.TUNA DETOKS MASKE

CİLDİNİZ NEFES ALSIN!

Cildinizi hem temizleyen hem de yenileyen  bu güçlü maske ile cildinizi şımartın!

Her gün uygulanan makyaj, stres ve kötü beslenmenin ciltteki olumsuz etkilerini gidermek için Dr. C. Tuna Soyulabilir Detoks Maske her zaman yanınızda!

MARİNE KOMPLEKS NEDİR?

Termal sudan iki kat daha fazla mineral içeren Marine Complex™ gözenekleri sıkılaştırarak görünümlerini azaltmayı sağlayan, denizin dibinden çıkarılan özel bir mineral kompleksidir.

Bu mineral kompleks içeriğindeki oligomer ve biopterin sayesinde cildinize canlılık kazandırır, cildi besler, gözeneklere sıkışmış kiri ve fazla yağı derinlemesine temizlemeye ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur

Denizden gelen bu mucizevi içerik sayesinde cildin nem dengesinin korumasını ve güçlenmesini destekler. Cilt nefes alır, tazelenir, arınır ve ışıltılı bir güzelliğe kavuşur.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

DR.C.Tuna Detoks Maske Kullanımı:

Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç, yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın. Haftada 1-2 kez kullanın.

DR.C. TUNA CİLT SIKILAŞTIRICI MASKE

CİLDİNİZİN SIKILAŞMAYA MI İHTİYACI VAR?

İnce kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve yüzü sıkılaştırmaya yardımcı olur.

Pürüzsüz ve parlak bir görünüm için nemlendirme özelliğine sahiptir.

Kombu Kompleksi, cildin doğal yenilenme sürecini destekler; onarımına yardımcı olur; daha sıkı ve yenilenmiş bir cilt görünümü sunar.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

KOMBU KOMPLEKSİ NEDİR?

Kombu bitkisinden elde edilen bir özdür. Latin ismi Laminaria digitata extract.

Mucizevi deniz bitkisinden elde edilen bu öz proteinler, vitaminler ve mineraller açısından besleyicidir.

Cilde Etkisi Nedir?

Ciltte Kolajen I sentezini sağlar.

Fibroblast hücre yeniler ve aktivasyonunu arttırır.

Günlük düzenli kullanımda, cilde enerji vererek cilt-hücre performansını optimize eder.

Cilt beslenir, kırışıklıklar giderilir, pürüzsüzleşir ve sıkılaşır.

DR.C.TUNA ALTIN MASKE

Acai Kompleksi sayesinde cildi besler, nemlendirir ve yatıştırır.

Cildin nem bariyerinin korunmasını destekler. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlarken, içindeki altın yansımalarıyla sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

 

 

 

ACAI KOMPLEKS NEDİR?

Amazondaki yağmur ormanlarında bulunan bu meyve antioksidan bakımından oldukça zengin olup yüz yıllarca enerjiyi arttırmak, bağışıklık sistemine güçlendirmek ve sağlığa katkıda bulunmak amacıyla kullanılmıştır.

Acai üzümü, sütten bile fazla Kalsiyum, böğürtlenden daha fazla antioksidan, vitamin haplarından daha fazla besleyici madde içeriyor.

Böylece cildi besliyor ve cildi korumaya yardımcı oluyor.

 

DR.C.TUNA AKTİF KARBON DETOKS ETKİLİ SİYAH MASKE

Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Cildi derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur.

 

 

 

DR.C.TUNA AKTİF KARBON DETOKS ETKİLİ SİYAH MASKE Nasıl kullanılır:

Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske Haftada 1-2 kez, Üçüncü Adım olarak uygulayın. Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dk bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Aktif Karbon Nedir?

Aktif karbon ya da aktif kömür, bir süredir iyi nedenlerle gündemde. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanım yeri ve zamanı I. Dünya Savaşı öncesine kadar uzanan aktif karbon, kimyasal zehirlenmelerde askerleri koruyan gaz maskelerinin yapımında kullanılıyordu. Bir diğer kullanım yeri ise su arıtma sistemlerindeydi.

Aktif karbon, karbonun değişim gösteren bir formudur. Kimyasal tepkimelere dayanıklılığının artması için ise belirli miktarda ısıya ve kimyasal maddelere maruz bırakılır. Dış yüzeyinin kimyasal olguda ilerleyişinin açıklaması ise elementlerin yüzeye yapışmasıyla olur. Bu da aktif karbonu aktif karbon yapan özellikleri arasında yer alır.

Sivilceleri Yok Eder

Tıkanmış gözenekler gerçekten de sivilcelerin yüzünüze yerleşmesine sebep olan nedenlerin başında yer alıyor. Fakat aktif karbonun gözeneklere doğru uygulanmasıyla, gözeneklerinizin içindeki toksinleri ya da kirleri kolaylıkla yok edebilirsiniz. Bu hem varolan sivilceleri yok edecek hem de oluşumlarını zamanla azaltacaktır.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?