fbpx
Genel

Stick Kapatıcı

FARMASİ FULL COVARAGE

Stick Kapatıcı

Kapatıcı & Göz altı kapatıcısı:

Kapatıcı

Koyu halka, gözenek, çizgi ve kırışıklık gibi tüm kusurları kapatır. Cilt tonunu eşitler, antioksidan faydalar sağlar. Pürüzsüz, doğal parlaklık vererek cildin enerjik görünmesini sağlar.

Farmasi Stick Kapatıcı kusurları ve renk farklılıklarını mükemmel bir şekilde nötralize eder. Koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerinin gizler.

Kullanım şekli: Cildinize uygun bir kapatıcı rengi seçin, cildiniz açık ton ise, gözaltınızdaki morlukları gizlemek için Bisque rengin, eğer ortadan koyuya yakınsa Soft Orange rengini tercih edebilirisiniz.

Göz altı kapatıcısı

Koyu halka, gözenek,  çizgi ve kırışıklık gibi tüm kusurları kapatır. Cilt tonunu eşitler, antioksidan faydalar sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. Boyut vermek için yüzün yüksek noktalarındaki açık tonlarını kullanın. Pürüzsüz, doğal parlaklık vererek cildin enerjik görünmesini sağlar. Kremsi dokusu sayesinde, kolay dağılır, çizgilerle dolmaz.

Kullanım şekli: Fondöteninize uyan bir tonu yada fondöteninizden bir ton açığını seçin.

 

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?