İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

* %40 kâr oranı ile satış yaparak ek gelir elde edin.
* Ekibinizi kurun hayalleriniz gerçek olsun, başkalarının hayatlarına renk katın.

Temsilci olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Huncalife üyelik ücretsizdir.

Huncalife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Huncalife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur. Huncalife Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli, doğrudan satış derneği üyeliği bulunan tek Türk firmasıdır.

Başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa zamanda size dönüş yapılır. Onayınız doğrultusunda Huncalife temsilcisi olursunuz.

Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. Huncalife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Üye Ol

Huncalife Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta

İl/İlçe

Cep No

Başvuru Sebebi

Günümüzün en eğlenceli para kazanma yöntemlerinden biri olan doğrudan satış yöntemi ile evinizde ailenize zaman ayırarak para kazanabilirsiniz. Huncalife Ailesine Katılın, Hayatınızı Değiştirmeye Başlayın… Üye Ol 

Huncalife Temsilcisi olduğunuzda üç şekilde para kazanırsınız.

  • Kendi ürünlerinizi indirimli alarak tasarruf edersiniz.
  • Satış yaparak %40 kar edersiniz.
  • Ekip kurarak %4 den başlayıp %24 ulaşan kazanç planı sayesinde sınırsız kazançlar elde edersiniz.

 

Huncalife Temsilcisi olmak için  formu doldurmanız yeterli.

* Sizde Huncalife fırsatlarında yararlanmak ve Huncalife kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Huncalife ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

* Huncalife danışmanı olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız. Huncalife online iletişim formundaki mesaj bölümünden,  Huncalife özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla bize mail atabilirsiniz.

* Huncalife kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

* İster kişisel ihtiyaçlarınızı %40 fabrika fiyatından indirimli alabilir, isterseniz satış yapıp %40 kazanç elde edin.Tercih sizin ! Tüm yakınlarınıza tavsiye edip, onları da üye yapabilir ve Huncalife in sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz.

* Huncalife in tüm kampanyalarını takip edebilmek için Huncalife üyesi olmanız yeterlidir. Huncalife Üye Ol

 

 

×
Merhabalar,
Ben Huncalife Lideri Fatma Arslan. Nasıl yadımcı olabilirim?