Genel

Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske

DR.C.TUNA AKTİF KARBON DETOKS ETKİLİ SİYAH MASKE

Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki yağ, kir, siyah nokta ve ölü hücre kalıntılarını mıknatıs gibi çeker. Cildi derinlemesine temizleyerek, siyah nokta oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur.

 

 

 

DR.C.TUNA AKTİF KARBON DETOKS ETKİLİ SİYAH MASKE Nasıl kullanılır:

Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske Haftada 1-2 kez, Üçüncü Adım olarak uygulayın. Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dk bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Aktif Karbon Nedir?

Aktif karbon ya da aktif kömür, bir süredir iyi nedenlerle gündemde. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanım yeri ve zamanı I. Dünya Savaşı öncesine kadar uzanan aktif karbon, kimyasal zehirlenmelerde askerleri koruyan gaz maskelerinin yapımında kullanılıyordu. Bir diğer kullanım yeri ise su arıtma sistemlerindeydi.

Aktif karbon, karbonun değişim gösteren bir formudur. Kimyasal tepkimelere dayanıklılığının artması için ise belirli miktarda ısıya ve kimyasal maddelere maruz bırakılır. Dış yüzeyinin kimyasal olguda ilerleyişinin açıklaması ise elementlerin yüzeye yapışmasıyla olur. Bu da aktif karbonu aktif karbon yapan özellikleri arasında yer alır.

Sivilceleri Yok Eder

Tıkanmış gözenekler gerçekten de sivilcelerin yüzünüze yerleşmesine sebep olan nedenlerin başında yer alıyor. Fakat aktif karbonun gözeneklere doğru uygulanmasıyla, gözeneklerinizin içindeki toksinleri ya da kirleri kolaylıkla yok edebilirsiniz. Bu hem varolan sivilceleri yok edecek hem de oluşumlarını zamanla azaltacaktır.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.