Genel

Beyazlatıcı Yüz Kremi

Aydınlatıcı Yüz Kremi 75 ml

Farmasi Beyazlatıcı Yüz Kremi

DR.C.TUNA Whitenıng Yüz Aydınlatıcı Krem özel aktifler ile zenginleştirilmiş formülü cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Dermatolojik olarak test edilen DR. C. Tuna Aydınlatıcı Yüz Kremi nin içerisindeki özel aktif Alg Özü cilde bayazlık kazandırır. Multivitamin kompleks, cildinizin temel ihitiyaçlarını karşılayarak ışıltılı bir görünüm sağlar. Uzun süreli kullanımda leke görünümünü önlemeye yardımcıdır.

 

Farmasi Beyazlatıcı Yüz Kremi Kullanımı

Sabah ve akşam temiz ve kuru cilde parmak uçlarınızla nazikçe uygulayın. Koltuk altı ve bikini bölgesinde oluşan kararmaların giderilmesi için de kullanılabilir. Bu ürünün etki etmesi için Beyazlatıcı Sabun ile birlikte düzenli kullanım şarttır.

Beyazlatıcı Yüz Kremini yaz aylarında dışarı çıkmadan en az yarım saat önce uygulamalı ve cilt kremi emdikten sonra güneş koruyucunuzu sürerek güneş ışınlarından korunmalısınız. Aksi taktirde kremin etkisini göstermeyeceği gibi yeni lekeler oluşmasına sebep olabilirsiniz.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.