Genel

Çay Ağacı Kremi

Farmasi Çay Ağacı Kremi

Çay Ağacı Kreminin Faydaları:

Cilt bakımında:

Çay Ağacı Kremi Sivilceli bölgeye sabah akşam sürdüğünüzde hızlı bir şekilde o bölgeyi temizleyecektir. Günlük cilt bakımında kullanabileceğiniz çay ağacı yağını suyla seyredilmiş bir şekilde tonik olarak da kullanabilirsiniz. Cildinizi hem ferahlatacak hem de temizleyecektir. İz, akne, siyah nokta gibi problemlere düzenli kullanıldığında etkileri biliniyor.

Herpes:

Dudaklarda ya da genital organ kenarlarında Huncalife Çay Ağacı Kremi virüse bağlı olarak çıkan herpes (uçuk) tedavisinde oldukça etkilidir. Sabah akşam temizlenmiş bölgeye boca etmeden ince bir tabaka halinde süreceğiniz çay ağacı yağı antiseptik özelliği sayesinde virüslü bölgeyi temizleyecek ve iyileşmesini sağlayacaktır.

Çıban:

Burada dikkat edilecek olan, çıban daha olgunlaşmadan, yağın sürülmesidir. Çıban çıkacak bölge temizlendikten sonra sürülmelidir.

Farmasi Çay Ağacı Kremi

Böcek ve sinek sokmaları:

Bir miktar Farmasi Çay Ağacı kremi  böceğin soktuğu yere sürülür ve burası hafifçe ovulur. Antiseptik özelliği ile sokma nedeniyle oluşan bakterileri yok edecek ve bölgenin iyileşmesini sağlayacaktır.

Ayak mantarları:

Ayaklar iyice yıkanıp, kurulandıktan sonra, mantara yakalanan yere çay ağacı yağı sürülür ve bir süre yere basmadan beklenir. Ayaklarınızı dinlendirdiğiniz suyun içine de damlatabilir mantar ya da diğer olası enfeksiyonlardan korumuş olursunuz.

Dolama ve tırnak batmaları: Tırnak batması sonucu tırnağın kenarında iltihap meydana gelir. Bu bölgeye yapılacak cerrahi müdahale ile yani batan tırnağı, ya tam ya da kısmen çıkarmaktır. Bu gibi rahatsızlıklarda da çay ağacı yağı kullanılabilir. Şöyle ki: Temizlenmiş ayağı kuruladıktan sonra tırnağın battığı yerin üstüne bir damla bu yağdan dökülür ve kuruması beklenir. Daha sonra batık olan kısım plaster ya da tırnak itici ile deri kısımla arasına mesafe konur. Çay ağacı yağını bu bölgeye döktükten sonra iltihap kurumaya başlar.. Böylece cerrahi müdahaleye de gerek kalmaz. İltihap kuruyana kadar tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Siğil tedavisinde: Elde ya da ayakta çıkan siğillerin üzerine sürülerek siğiller kurumasına yardımcıdır.

Evinizde ilk yardım dolabında ya da ilk yardım çantasında muhakkak bulunması gereken bir üründür! Böcek sokması, cilt üzerinde oluşan yanıklar, uçuk, kesik gibi yaralarda Farmasi Çay Ağacı Kremi kullandığınızda faydalarını göreceksiniz. Çay ağacının yüksek antiseptik özelliği, yaralı bölgenin mikro organizmaların gelişmesini ve bunlara bağlı iltihaplanmaları önler.

Basur Kremi olarak da kullanılan kremimiz hastalığınızın tüm aşamasında kullanılabilir. Eczanelerde bulunan basur kremlerinin içeriğinde kortizon maddeleri bulunmasından dolayı yan etkileri de bulunmaktadır. Fakat ürünümüzün içerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi yoktur. Tamamen doğal üretilmiş basur kremidir.

Diyabet hastalarının yaralarının daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Cildinizin pürüzsüz, rahat, ferah ve canlı görünmesi için Çay Ağacının Kreminin dışında Farmasi At Kestanesi Balsamını kullanarak cildinize gerekli özenden daha fazlasını gösterin. Bu şekilde hem genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı hedefliyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.