fbpx
Genel

Çok Amaçlı Temizleyici

Farmasi Çok Amaçlı Temizleyiciler

MR WIPES ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ DROP PURE SOAP

Kalıcı Hoş Koku, Kalıcı Temizlik Farmasi Mr. Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici Koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda,mermerde, fayansta, elde bulaşık ve çamaşırlarda inatçı lekeleri kolayca yok eder.Yapılan performans testleri ile üstünlüğü kanıtlanan güçlü formülü evinizin vazgeçilmezi olacak.

 

 

MR WIPES KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ WHITE FLOWERS

Kalıcı Hoş Koku, Kalıcı Temizlik Farmasi Mr. Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici ler Koltuklarda, halılarda, mutfakta, banyoda,mermerde, fayansta, elde bulaşık ve çamaşırlarda inatçı lekeleri kolayca yok eder.Yapılan performans testleri ile üstünlüğü kanıtlanan güçlü formülü evinizin vazgeçilmezi olacak.Kullanım Talimatı:5 litre suya 25 ml ürün ilave ederek kullanınız.

Farmasi Çok Amaçlı Temizleyicinin Kullanımı

5 litre suya 25 ml ürün ilave ederek kullanınız.

Kimyasalların  yaratacağı tehlikeyi uzaklaştırmanın birinci yolu,  bu maddeleri evimize sokmamaktır. Doğal özler ile üretilen Farmasi Temizlik ürünlerini tüm evinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

 

 

Kullanıcı Yorumları

Open chat
Merhabalar,
Ben Farmasi Danışmanı Fatma Arslan. Nasıl yardımcı olabilirim?