Farmasi Ek İş Fırsatı

 

Farmasi Kozmetik

Farmasi Ek İş Fırsatı ile İster evinizden ister işinizden çalışma saatlerini kendinizin belirleyeceği ek bir işe ne dersiniz?
Evet bu işte patron sizsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı alarak başlayacağınız bu iş ile sınırsız kazançlar sizleri bekliyor.%40 a varan satış karı ile %3 den başlayıp %22 de varan prim sistemi , araba , ekstra para ödülleri ile hayallerinize ulaşmak bir adım ötenizde. Yapacağınız iş çok basit kullan tavsiye et kazan.

Bu işi ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir Ek İş Fırsatı sunuyor.

Bu sistemde 3 şekilde kazanırsınız
* Kendi ürünlerinizi indirimli alarak
* Tanıdıklarınıza satış yaparak
* Satış ekibinizi kurarak

Ne kadar çok kazanmak istiyorsanız o kadar çok çalışırsınız. Tercih size kalmış. Huncalife Ek İş Fırsatı

Farmasi, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar.

Farmasi Ek İş Fırsatı

Ev hanımları mutfak masraflarını çıkarmak için girdikleri bu iş sistemi sayesinde iş kadını olarak hayal bile edemedikleri kariyere , taktire ve kazanca ulaştı. Farmasi Üyelik sistemi ile normal işlerde çalışanlar emekliliğini beklemeden istifa ederek sabah 8,00 akşam 8,00 köleliklerinden kurtuldu.

İhtiyaçlarınızı indirimli alın. Bitkisel ve kaliteli ürün kullanın.

Üyelik başvuru formunu doldurun sizi arayalım.

Siz de kendi ekibinize başka temsilciler katarak tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000,2000,5000,10.000 TL ve üzeri her ay size gelecek para kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük bir ekip kurabilirsiniz.