Genel

Farmasi Leke Giderici ve Beyazlatıcı Seri

Her yaşta her insanın ortak cilt problemi lekeler…

Farmasi Leke Giderici ve Beyazlatıcı Seri ile cildiniz aydınlansın!

Farmasi labaratuarlarında özel olarak geliştirilmiş ve yenilenen Dr.C.Tuna White+Correct aydınlatıcı serisi ile daha parlak,canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olun.

Ciltte renk düzensizliği ve lekenlenme durumu güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaktan ve cildin yaşlanmasından kaynaklanır. Cildin metablizmasını baskılayarak,bağışıklık sistemini zayıflatır,cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır. Bu da ciltte istenmeyen koyu ve kahverengi lekelenmlere neden olur.

Farmasi leke giderici ve beyazlatıcı seri ile cilt lekelerine savaş açın!

Günlük olarak sabah akşam uygulayacağınız Farmasi leke giderici ve beyazlatıcı serimizin kullanımı şu şekildedir.

1.Adım: Temizleme

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler, kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Framasi Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Peeling Temizleme Kremi ile haftada iki gün yüzünüzü ıslattıktan sonra bir biktar parmak uçlarınıza sıkıp masaj yaparak cildinizi temizleyin ve ılık su ile durulayın.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Peeling Etkili Temizleyici, özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazikçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı, kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Kullanım önerisi: Cildi temizledikten sonra elinize biraz su alıp küçük bir miktar ürün ile birleştirerek ipeksi bir yapıya dönüştürün. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

2. Adım: Tonik

Farmasi Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Tonik ile her saba ve akşam cildinizi temizledikten sonra bir pamuk yardımı ile cildinizin gözeneklerinizin sıkılaşmasını sağlayın.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli: Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

3.Adım: Serum

Farmasi Leke Giderici ve Beyazlatıcı Serum temiz cildinize 2-3 damla damlatarak önce tampon hareketleri ile daha sonra dairesel hareketlerle yayın.

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici, düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek, cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile dolgunlaştırır. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Kullanım önerisi: Uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayın. Sabah akşam düzenli kullanılması tavsiye edilir. Gün içinde, üzerine mutlaka UV koruma filtreli Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem uygulanarak cilt korunmalıdır.

4. Adım: Leke Giderici Krem

Farmasi Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem cildin aydınlanmasına ve ciltteki nem sevisenin artmasını destekler. Hafif dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Krem, yenilenen özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı, yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini artırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım önerisi: Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Günde iki kez kullanımı tavsiye edilir.

Sonuç: UV ışınlarına bariyer oluşturmaya ve güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye yardımcı olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken, hafif yapısıyla kolayca emilir.

5. Adım: Koyu Halka Ve Leke Giderici Göz Kremi

Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı, Kum zambağı ve Yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.  Göz çevrenizdeki ince çizgilerin, koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Kullanım önerisi: Ürünü parmak ucunuza sıkın. Gözaltlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız. Sabah ve akşam düzenli olarak uygulayınız. Gözlerinizle direkt temasından kaçınınız.

Farmasi ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.