Genel

Farmasi de Nasıl Müdür Olurum?

Farmasi Müdür ünvanı ne demektir, farmasi’de nasıl müdür olurum?

Ben bu ay Zümrüt direktör düğümü aldım ve ekibimizle birlikte çok güzel bir ay kapanışı yaptık,çok güzel yeni ünvanlar aldık.Tabii bundan sonraki hedeflerimiz daha büyük İnşallah Hepsini gerçekleştireceğiz asbaşkan olmak başkanlar çıkartmak elmaslar çıkartmak…

Farmasi de Nasıl Müdür Olurum?

Farmasi’de müdür olmak! Müdür ne demek Öncelikle  onu açıklayalım,biliyorsunuz ki kazanç planımız da bazı seviyeler var %3 ten başlayıp % 21’e Varan .

%21 seviyesine ulaştığınızda ünvanınız müdür oluyor müdürlüğünü 5 ay koruduğunuz da ünvanınız direktör oluyor.Yani Farmasi Müdür demek ünvanımızın  müdür seviyesinde yani %21 seviyesine ulaşması demek.

Peki %21 seviyesine ulaşınca ne oluyor Öncelikle normal Kazancınız dan daha fazla bir kazanç elde ediyorsunuz ve bunu ev ortamımızda,masabaşı işinizde kendi işinizin patronu olarak yapıyorsunuz. Çocuklarınızla ,ailenizle vakit geçirerek,iş arkadaşlarınızla vakit geçirerek,gezerek,eğlenerek sosyalleşerel çok zevkli bir iş ortamı oluşturarak bir kazanç elde ediyorsunuz. Sabah 8 akşam 8 mesaisi olmadan istediğiniz kazancı elde ediyorsunuz.

Peki nasıl %21 kariyeriine ulaşacaksınız nasıl müdür olacaksınız nasıl olacak?

Öncelikle bu işe inanmamız gerekiyor siz inanacaksınız ve sizin inancınızla da Çevrenizdeki insanlarla bu işi inanacak.

Bizler bu işe başladığımzda hiç bir şey bilmiyorduk. Ben 11 yıl önce Bu sektöre girdiğimde bu işe  Inanmayanlar arasındaydım. Kazancını gördükçe inanmaya başladım,hep şey derdim İşte bunlar insanların üzerinden para kazanıyorlar kandırıyorlar.Evet hala bu şekilde çalışan insanlar var,bu şekilde çalışan sistemler var,insanların hayallerini sömüren sistemler var. Biz Tabii ki bunlardan bahsetmiyoruz. Farmasi gibi işini düzgün yapan kaliteli , ürün çeşitliliği fazla olan ,köklü bir geçmişi olan,  aile şirketinden bahsediyoruz. Çalışmak istediğiniz şirketi doğru seçmeniz gerekiyor ve ardından bu sektörde başarılı olabileceğinize inanmamız gerekiyor.

Kendimize böyle küçük hedefler koyun örneğin benim ilk hedefim Telefon faturamı ödeyebilmek ti. Telefon faturamı ödemeyi odaklanmıştım o hedefe ulaştım, sonra çocuğumun kreş parasını ödemek di , o hedefe de ulaştım sonra bir araba almaktı ,o hedefe odaklandım, bir ev almaktı o hedefe odaklandım. Ve hedeflerim hayallerim kazancımla doğru orantılı olarak büyüdü.

İlk önce ne yaptım..

İsim Listesi

En yakın çevremden başladım. Her toplantıda dediğimiz gibi isim listesi isim listesi..

Neden isim listesi diyoruz?

Hepinizin bir çevresi var sosyal medya kullanıyorsunuz bu sosyal medyada arkadaşlarınız takip ettiğiniz kişiler var bunlar da sizin çevreniz .Akrabalarınız arkadaşlarınız var akrabanız yoksa tanıdığınız insanların çevreleri var yani bu işi yapabilmeniz için birçok olanağınız var.

İlk olarak çevremden başladım. Bütün arkadaşlarıma şunu söyledim,ben Farmasi ye kendi Ürünlerimi indirimli almak için kayıt oldum.Sizlerin de bundan sonra benim için ürünlerinizi farmasi’den almamızı istiyorum marketinizi Farmasi ile değiştirmenizi istiyorum.Neden? Çünkü daha sağlıklı ürünler. Neden ? Çünkü indirimli alacaksınız. Neden ?Çünkü ben sizi seviyorum sevdiğim için de sizin de sağlıklı ürünleri indirimli alarak kullanmanızı istiyorum bu kadar basit. İnsanları doğru yönlendirdiğimiz takdirde hem kafalarındaki soru işaretleri kalkmış olur hem de memnun kalmış olurlar

  1. Adım bu kişilerden referans almak. Arkadaşımızın paraya ihtiyacı yok fakat ürünleri indirimli olarak almak istiyor fakat paraya ihtiyacı olan arkadaşları akrabaları var. İşte onların isimlerini istiyoruz 5 kişi ile başladığımız ekibiniz 5500 kişiye ulaşıyor Daha da fazlasına

Bunun matematiksel hesabını yapmak gerekirse de şöyle söylüyorum

1 kişinin ev ihtiyaçları ortalama 200 tl . nedir bunlar şampuan, diş macunu, sıvı sabun ,el krem,i duş jeli ,Ağrı kremi ,yüz kremi ,çamaşır deterjanı ,temizlik deterjanları ,gıda takviyesi Eğer makyaj yapıyorsa renkli kozmetik.. gibii

Ve ben 200 tl lik alışveriş yapacak 100 kişiye ulaşırsam 20.000 tl lik bir ciro olur ve %21 ünvanımı yani Farmasi Müdür ünvanımı alırım.

Başarmak için inanmalısınız,başarmayı istemelisiniz ve bunun için deli gibi çalışmalısınız.

Nasıl çalışacaksınız?

Evet isim listesinden Arkadaşlarınıza teklif edeceksiniz onların çevresine ulaşacaksınız.

Bitti mi hayır.

Bulunduğunuz  mahalledeki herkese anlattınız mı şimdi sıra yan mahallede yani konfor alanınızın dışına çıkın. Mesela yan mahallede bir kuaför vardır. Kuaföre gidersiniz sohbet esnasında Farmasiden bahsedersiniz kullandığı ürünlere bakar aa bende bir ürün var kullanmanı denemeni isterim diyebilirsiniz. Direk konuya girmeden konuyu bu şekilde açabilirsiniz. Baktınız o çevrede bitti bu sefer bir üst mahalleye çıkarsınız aynı taktiği oralarda uygulayabilirsiniz.

Yani çevrenizi ve konfor alanınızı genişlettikçe ekibiniz de genişliyor. Tabii bu arada kayıt yaptığınız kişilerin de kayıt yaptığını düşünürsek 100 değil 1000 kişiye ulaşırsınız.

Ürünlerimizi Önce Siz Kullanın

FARMASİ  ürünlerinden bahsedin. Şuanda pandemi dönemindeyiz. El dezenfektanı, dezenfektan spreyimizi, sprey kolonyalarımızı yanınızda bulundurun. Arabaya dolmuşa binerken girdiğiniz markette market arabasına dokunmadan önce yüzeye sıkın. Karşınızdaki kişi renkli kozmetik kullanıyorsa makyaja meraklıysa hemen kullandığınız ürünlerden bahsedin hatta diyin ki benim sana çok yakışacağını düşündüğüm bir ürün var bunu denemeni istiyorum hemen ona denetin ve tepkileri anında görün.Biz ürünlerimize güveniyoruz .Şirketimize güveniyoruz ve aldığımız tepkiler o kadar güzel ki bunlardan gurur duyuyoruz Sizlerde bunu yaparak başarabilirsiniz.

Farmasi’de Müdür ünvanı sizin için bir başlangıç olacak.Karşınıza engellerde çıkacak sizi terslicekler mi evet terslicekler sorun yaşıcakmısınız ekibinizle evet yaşıcaksınız peki buna değer mi? EVET DEĞER

2 Çocuğumla evimde istediğim zaman istediğim şekilde çalışıyorum. Ne kadar kazanmak istiyorsam o kadar çalışıyorum. Ve 10 asgari ücretli kişi kadar ücret alıyorum. SizdeBAŞ-ARI ekibine dahil olun ve bizler gibi eğlenerek,sosyalleşerek ,ailenizle vakit geçirerek para kazanın.

Görüşmek dileği ile hoşçakalın.

Fatma Arslan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.