Genel

Işıltılı Makyaj Bazı

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı

Işıltılı Makyaj Bazı makyajdan önce kullanıldığında, cildini makyaja hazırlayacak ve makyajının ömrünü uzatacak. Aynı zamanda fondöten uygulaması için pürüzsüz bir zemin yaratacak.

Tek başına kullandığında ise, cildine anında enerjik bir görünüm kazandıracak! Cildindeki doğal ışıltıyı ve yağlılık hissi bırakmayan nemlendirmeyi hissedeceksin.

Hem günlük hem de gece makyajında kullanabilirsin.

İster tüm yüzüne, ister aydınlatmak ve öne çıkarmak istediğin bölgelerine kullanabilirsin. Tüm yüz ve vücut için uygun.

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazı Nasıl Kullanılır?

Temiz ve duru cilt üzerine bir miktar alarak, dairesel hareketlerle cildine uygulayabilirsin. Eğer fondötenine ışıltı katmak istersen, fondöteninin kullanacağın miktarı içerisine ekleyerek göz alıcı bir karışım elde edebilirsin. Hedeflediğin parlaklığa göre kendi oranına kendin karar verebilirsin. Makyaja başlamadan önce cilde uygulanan, makyajın daha uzun süre kalıcı olmasını, cildin canlı veya mat görünmesini sağlayan likit makyaj ürünlerine makyaj bazı deniyor. Makyaj bazı, makyajın ilk adımında uygulanıyor ve fondöten ile cildimiz arasında bir bariyer görevi görüyor.

Makyaj bazı, öncelikle ciltle makyaj arasında bir katman görevi görüyor ve teni pürüzsüzleştiriyor. Pürüzsüz cildin üzerine fondöten, pudra gibi makyaj ürünlerini uyguladığında, çok daha başarılı bir sonuç alabilirsin. Kuru veya yağlı ciltlere direkt olarak fondöten uyguladığında pul pul dökülme veya gün içinde yağlanma problemi yaşıyorsundur. İşte makyaj bazı bu aşamada devreye giriyor.

Makyaj bazının, pürüzsüz görünen bir ten için ne kadar önemli olduğunu, meşhur portakal testi ile de görebilirsiniz. Bir portakal alın ve bir tarafına makyaj bazı sürün, bir tarafına sürmeyin. Sonra da iki tarafa fondöten uygulayın. Makyaj bazının olduğu kısmın çok daha pürüzsüz göründüğünü ve makyaj bazı kullanmanın ne kadar çok işe yaradığını göreceksiniz.

Kullanım Önerileri:

Eğer cildiniz mat ve solgun görünüyorsa, cildinizi hem nemlendiren hem de aydınlık bir ışıltı veren makyaj Farmasi Make Up VFX Strobe Cream tam size göre. Cilde kattığı aydınlık etki ve gün boyu sönmeyen ışıltısıyla bu aydınlatıcı tam solgun ciltlere göre.

Farmasi Işıltılı Makyaj Bazını fondötenden önce kullanabileceğiniz gibi, fondöteninin içinde de karıştırabilir, hatta son adımda yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı olarak da uygulayabilirsiniz.

Farmasiile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli tek Türk firması ile hemen şimdi başvuru formumuzu doldurarak tanışın.

Başvuru Formu

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.